Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Prerušenie distribúcie elektriny 27.marca 2017 od 07:30 do 16:30 hod.

Prerušenie distribúcie elektriny 27.marca 2017 od 07:30 do 16:30 hod.Vytlačiť
 

Vážený zákazník,

v zmysle ustanovenia § 31 ods. 2, písm. t) zákona č. 251/2012 Z. z. o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení Vám oznamujeme, že pre odberné miesto :

časť mesta Vysoké Tatry - NOVÝ SMOKOVEC: Nový Smokovec č.d. 17

bude v termíne

27.marec 2017 od 07:30 h do 16:30 h

 

prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadení nízkého napätia.

Zároveň sa na Vás obraciame s prosbou o spoluprácu pri informovaní občanov o plánovanej odstávke miestne obvyklým spôsobom (vyhlásením v miestnom rozhlase, umiestnením oznamu na informačnej tabuli, zverejnením oznamu na svojom webovom sídle a pod.). Toto oznámenie vzhľadom na jeho charakter považujte za oznámenie vo verejnom záujme.

V tejto súvislosti si vás dovoľujeme upozorniť na potrebu vykonania opatrení na predchádzanie vzniku škôd. Podľa ustanovenia § 31 ods. 1, písm. e), bod 5 zákona č. 251/2012 Z. z. o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení dotknutým odberateľom nevzniká nárok na náhradu škody spôsobenej v dôsledku prerušenia distribúcie elektriny.

Aktuálne informácie v zmysle platnej legislatívy týkajúce sa sa plánovaného prerušenia distribúcie elektriny nájdete na portáli eVSD.

V prípade, že si želáte byť informovaný o plánovanom prerušení distribúcie elektriny na vašom odbernom mieste elektronicky, zaregistrujte sa na portáli eVSD a nastavte si eKomunikáciu so svojím distribútorom elektriny. Po úspešnej registrácií si prosím skontrolujte a v prípade potreby opravte Vaše adresné údaje.

Je nám veľmi ľúto, že prerušením distribúcie elektriny z dôvodu plánovaných prác dochádza k zníženiu Vášho komfortu. Pravidelná údržba zariadení znižuje riziko vzniku neplánovaných výpadkov v distribúcií elektriny, na ktoré sa na rozdiel od plánovaného prerušenia elektriny nedokážu odberatelia včas pripraviť.

Ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.

S pozdravom

 

Ing. Milan Sabol Ing. Dalibor Papcun
vedúci oddelenia príprava prevádzky DS
Plánovanie prevádzky DS Plánovanie prevádzky DS

 
 

dnes je: 24.6.2018

meniny má: Ján

webygroup
ÚvodÚvodná stránka