Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Vysoké Tatry
> Doprava > TESCO BUS

TESCO BUS

HM Tesco Poprad -V.Lomnica-T.Lomnica-Smokovce-V.Slavkov a späť

PREMÁVA KAŽDÝ ŠTVRTOK


 
č.zast.tam odchod späťpríchod
      
1HM Tesco PP10:00 HM Tesco PP12:45
2Veľká  Lomnica10:15 Veľká  Lomnica13:00
3Stará  Lesná 10:22 Stará  Lesná 13:07
4Tatranská  Lomnica, AS10:32 Tatranská  Lomnica, AS13:17
5Tatranská Lesná10:35 Tatranská  Lesná 13:20
6Horný Smokovec10:38 Horný Smokovec13:23
7Tatr. Polianka, kržovatka od Svitu10:47 Tatr. Polianka, križovatka od Svitu13:32
8Tatr. Zruby10:50 Tatr. Zruby13:35
9Nový Smokovec10:52 Nový Smokovec13:37
10Starý Smokovec, AS10:54 Starý Smokovec, AS13:39
11Dolný Smokovec11:00 Dolný Smokovec13:45
12Nová  Lesná, cintorín11:03 Nová  Lesná, cintorín13:48
13Veľký Slavkov11:08 Veľký Slavkov13:53
14HM Tesco PP11:20 HM Tesco PP14:05

webygroup

dnes je: 27.11.2014

meniny má: Milan


30103429

Úvodná stránka