Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Vysoké Tatry
> Doprava > TESCO BUS

TESCO BUS

nepárny týždeň
HM Tesco Poprad -V.Lomnica-T.Lomnica-Smokovce-V.Slavkov a späť


 
č.zast.tam odchod späťpríchod
      
1HM Tesco PP10:00 HM Tesco PP12:30
2Veľká  Lomnica10:15 Veľká  Lomnica12:45
3Stará  Lesná 10:22 Stará  Lesná 12:52
4Tatranská  Lomnica, AS10:32 Tatranská  Lomnica, AS13:02
5Tatranská Lesná10:35 Tatranská  Lesná 13:05
6Horný Smokovec10:38 Horný Smokovec13:08
7Tatr. Polianka, kržovatka od Svitu10:47 Tatr. Polianka, križovatka od Svitu13:17
8Tatr. Zruby10:50 Tatr. Zruby13:20
9Nový Smokovec10:52 Nový Smokovec13:22
10Starý Smokovec, AS10:54 Starý Smokovec, AS13:24
11Dolný Smokovec11:00 Dolný Smokovec13:30
12Nová  Lesná, cintorín11:03 Nová  Lesná, cintorín13:33
13Veľký Slavkov11:08 Veľký Slavkov13:38
14HM Tesco PP11:20 HM Tesco PP13:50

párny týždeň
HM Tesco Poprad -V.Lomnica-T.Lomnica-Smokovce-V.Slavkov a späť


 
č.zast.tam odchod späťpríchod
     
1HM Tesco PP16:00 HM Tesco PP18:30
2Veľká Lomnica16:15 Veľká Lomnica18:45
3Stará Lesná16:22 Stará Lesná18:52
4Tatranská Lomnica, AS16:32 Tatranská Lomnica, AS19:02
5Tatranská Lesná16:35 Tatranská Lesná19:05
6Horný Smokovec16:38 Horný Smokovec19:08
7Tatr. Polianka, križovatka od Svitu16:47 Tatr. Polianka, križovatka od Svitu19:17
8Tatr. Zruby16:50 Tatr. Zruby19:20
9Nový Smokovec16:52 Nový Smokovec19:22
10Starý Smokovec, AS16:54 Starý Smokovec, AS19:24
11Dolný Smokovec17:00 Dolný Smokovec19:30
12Nová Lesná, cintorín17:03 Nová Lesná, cintorín19:33
13Veľký Slavkov17:08 Veľký Slavkov19:38
14HM Tesco PP17:20 HM Tesco PP19:50

webygroup

dnes je: 21.8.2014

meniny má: Jana


27127314

Úvodná stránka