Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mestská polícia

Príhovor náčelníka mestskej polície

 Vážení návštevníci a obyvatelia mesta Vysoké Tatry

 

     Nachádzate sa na území mesta, do ktorého ste prišli z rôznych dôvodov. Oddýchnuť si, regenerovať a liečiť sa, športovať, zabaviť sa, užiť si, školiť sa ale aj pracovať alebo len tak spoznať toto územie plné prírodných krás a zdravého prostredia.

     Všetci by radi trávili tieto chvíle pokojne, bez rôznych nepríjemnosti a stresových situácii. Rôznorodosť záujmov ľudí na tak malom území si však vyžaduje od každého istú dávku tolerancie. Sami môžete svojím konaním význame prispieť k spríjemneniu svojho pobytu v meste tým, že budete dodržiavať platné dopravné značenia, nedáte príležitosť k odcudzeniu svojich vecí a dokladov tak, že ich necháte bez dozoru, autá zapakujete na vyhradených a strážených parkoviskách.

     Pre zabezpečenie poriadku má mesto zriadenú Mestskú políciu Vysoké Tatry, ktorá za svoju činnosť zodpovedá mestskému zastupiteľstvu a je priamo podriadená primátorovi mesta. Činnosť riadi náčelník, ktorý má svojho zástupcu a štyroch zamestnancov zodpovedných za jednotlivé mestské časti.

     Zamestnanci mestskej polície pri výkone musia dôsledne dodržiavať všetky zákonné normy a predpisy, skrátka musia dôsledne zabezpečiť poriadok na území mesta.

     Prajem Vám, aby Ste v čase pobytu v meste mali len samé pozitívne skúsenosti a v prípade problému tento riešili s nadhľadom a úsmevom.


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka