Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Tlačové správy

Na bicykli deťom po štvrtýkrát aj vo Vysokých Tatrách

Na bicykli deťom po štvrtýkrát aj vo Vysokých Tatrách

 

 

TATRANSKÁ LOMNICA - Vysoké Tatry sa po štvrtýkrát zapoja do česko-slovenského podujatia Na bicykli deťom venovaného na pomoc  onkologicky chorým deťom. V pondelok ráno o 8.00 hodine z areálu Základnej školy v Tatranskej Lomnici odštartuje štvrtá etapa.

 

V pelotóne nebudú chýbať známe osobnosti ako napríklad herec Ivan Tuli Vojtek, televízny športový moderátor Peter Čambor či známi slovenskí  hokejisti a na Ceste Slobody vedúcej naprieč mestom Vysoké Tatry ich bude sprevádzať na dvojkolesovom tátošovi aj primátor mesta Ján Mokoš, ktorý taktiež prispel sumou dvesto eur z výťažku plesu primátora na zbierku pre choré deti. „Sám som otec a dedo a viem ako ťažko znášam, keď moje deti a teraz už aj vnúčatá trápia bežné detské choroby. Ak sa však v rodine objaví takáto zákerná diagnóza, ktorá si nevyberá medzi mladými či starými, je to tragédia pre všetkých. Netreba sa však poddávať osudu, ale bojovať. Vždy je to ľahšie, keď sa zomknú sily a nepriazni osudu čelia rodiny spoločne. Preto som rád, že aj ja môžem takto skromne prispieť,“ vyjadril sa primátor mesta Vysoké Tatry.  

 

Podujatie odštartovalo 6.júna v Novej Sedlici. K cyklistickému pelotónu sa môžete opäť pridať ktokoľvek, kto chce takto prejaviť spolupatričnosť.  Na trase Nová Sedlica - Zlín - Bratislava je deväť  etáp počas ktorých pelotón absolvuje 1157 kilometrov a navštívi 263 miest a obcí.                                  (ija)


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka