Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Tlačové správy

Novinársky deň

Novinársky deň

   Primátor mesta Vysoké Tatry Ján Mokoš sa stretol na prvom tohtoročnom novinárskom dni s novinármi v Hoteli Grand v Starom Smokovci v stredu 6. februára 2013.  V úvode sme im premietli nový film Pavla Barabáša Where silence speaks, vyhotovený na reprezentačné účely prezentácie Vysokých Tatier ako destinácie cestovného ruchu s nádhernou prírodnou scenériou.

   Ďalej sme novinárov informovali o tom, že radnica prihlásila bytový dom Zdravie II do súťaže vyhlásenej ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. Ale taktiež sa dozvedeli o prípravách na plánovanú jarnú výstavbu ďalších dvoch bytových domov Borovica a Breza, ktoré by mali vyrásť v Tatranskej Lomnici.

   Primátor mesta informoval aj o výsledkoch verejnej ponuky na doménu www.tatry.sk. Vyhralo ju Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry.

   Na záver riaditeľ Horskej záchrannej služby Jozef Janiga oboznámil novinárov o štatistickom vyhodnotení roku 2012 z pohľadu úrazovosti, ale taktiež  s doterajším priebehom zimnej sezóny z pohľadu horských záchranárov.


 

dnes je: 25.8.2019

meniny má: Ľudovít

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka