Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Tlačové správy

P O Z V Á N K A Mesto Vysoké Tatry a Slovenský deaflympijský výbor Vás pozývajú na tlačový brífing, ktorý sa uskutoční v stredu 2. mája 2007 o 9. 30 vo Veľkej zasadačke Mestského úradu v Starom Smokovci.

P O Z V Á N K A


Mesto Vysoké Tatry a Slovenský deaflympijský výbor
Vás pozývajú na tlačový brífing,
ktorý sa uskutoční v stredu 2. mája 2007 o 9. 30 vo Veľkej zasadačke Mestského úradu v Starom Smokovci.

Program:
1. Primátor mesta Vysoké Tatry Ján Mokoš slávnostne prevezme zásta-vu z rúk Jaroslava Rudu, predsedu organizačného výboru Deaflym-pijských hier, ktoré sa vo Vysokých Tatrách uskutočnia v roku 2011.

2. Pamätnú plaketu si prevezme Martin Legutky ml. pri príležitosti ukončenia svojej športovej kariéry. Martin Legutky ml. je predsedom Slovenského lyžiarskeho zväzu nepočujúcich a zároveň našim najús-pešnejším sluchovo postihnutým športovcom.Po oficiálnej časti bude pokračovať zasadnutie organizačného výboru deaflympijského výboru a za účasti starostov a primátorov miest (Kež-marok, Poprad, Liptovský Mikuláš, Demänová a Vysoké Tatry, kde budú prebiehať jednotlivé športové disciplíny.

 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka