Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

TESCO BUS

HM Tesco Poprad -V.Lomnica-T.Lomnica-Smokovce-V.Slavkov a späť

PREMÁVA KAŽDÝ ŠTVRTOK


 
č.zast.tam odchod späťpríchod
1HM Tesco PP8:00 HM Tesco PP10:45
2Veľká  Lomnica8:15 Veľká  Lomnica11:00
3Stará  Lesná 8:22 Stará  Lesná 11:07
4Tatranská  Lomnica, AS8:32 Tatranská  Lomnica, AS11:17
5Tatranská Lesná8:35 Tatranská  Lesná 11:20
6Horný Smokovec8:38 Horný Smokovec11:23
7Tatr. Polianka, kržovatka od Svitu8:47 Tatr. Polianka, križovatka od Svitu11:32
8Tatr. Zruby8:50 Tatr. Zruby11:35
9Nový Smokovec8:52 Nový Smokovec11:37
10Starý Smokovec, AS8:54 Starý Smokovec, AS11:39
11Dolný Smokovec9:00 Dolný Smokovec11:45
12Nová  Lesná, cintorín9:03 Nová  Lesná, cintorín11:48
13Veľký Slavkov9:08 Veľký Slavkov11:53
14HM Tesco PP9:20 HM Tesco PP12:05

dnes je: 15.7.2019

meniny má: Henrich

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka