Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Tlačové správy

XI. Ples primátora Vysokých Tatier

XI. Ples primátora Vysokých Tatier

 

Už minuloročný jubilejný X. Ples primátora Vysokých Tatier naznačil, že toto podujatie má ambície zaradiť sa do prvej desiatky najvýznamnejších plesov na Slovensku. Hviezdna zostava účinkujúcich (Michal DAVID, Dalibor JANDA, Michal HUDÁK a ďalší) len potvrdila výnimočné postavenie tohto plesu minimálne v podtatranskom regióne.

Organizátori XI. Plesu primátora Vysokých Tatier dňa 1. februára 2008 v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici vysoko nastavenú latku dozaista opäť prekročia. Hostia sa môžu tešiť na vskutku výnimočnú show. Hlavným headlinerom tohoročného plesu je hudobná skupina SARAGOSSA BAND z Mníchova, ponúkajúca tanečnú hudbu, ktorá už pri prvom počutí vyvoláva pozitívne pocity. Jej znakom je juhoamerický feeling, ktorý cítiť v melodických pesničkách s popovými a rockovými elementmi.
Od roku 1977 dostáva skupina Saragossa Band do varu každú párty a dokáže zabaviť ľudí rôznych vekových skupín. História skupiny sa začala písať v Mníchove, centre medzinárodnej pop- scény. Vďaka živým show sa podarilo skupine Saragossa stať sa stredobodom gala večerov, open- air festivalov, stanových festivalov a diskoték. Enormný potenciál tejto skupiny oslovil známeho producenta Anthony Monna (spolupracoval napr. s Anandou Lear či Al Banom a Rominou Powe r), ktorý začal spolupracovať so skupinou Saragossa Band.
Od tohto momentu vyprodukovala skupina množstvo hitov. Už prvý singel „Big Bamboo“, napísaný v zložitom dialekte karibiku papiamento sa ako tornádo prehnal diskotékami a medzinárodnými hitparádami. Aj ďalšie hity „Disco Boogie Boogie“ a „Malaika“ zdvihli publikum zo stoličiek. Ďalšie hity ako „Rasta man“, „Zabadak“ a nespočetné množstvo ďalších pesničiek si získalo srdcia milovníkov tanečnej hudby a skupina sa stala jedným z najvyhľadávanejších interpretov tohto hudobného žánru na celom svete, o čom svedčia milióny predaných albumov, popredné priečky vo svetových hitparádach a množstvo vypredaných turné vo veľkých mestách na všetkých kontinentoch.
Na plese primátora Vysokých Tatier vystúpia Mníchovčania tak, ako je im to vlastné, úplne na živo !!!
Ples bude uvádzať populárny moderátor, herec a zabávač Michal HUDÁK. Absolvent divadelného a filmového herectva Kyjevského inštitútu divadelného umenia a bývalý moderátor Rádia Flash je známy širokej verejnosti hlavne z televíznych obrazoviek, kde moderoval relácie Správny kľúč, Varím, varíš, varíme, Dievča za milión či Vyvolení. Okrem moderátorského pôsobenia na akciách rôzneho druhu na celom Slovensku v súčasnosti pracuje aj v dabingu a vyrába komentáre k dokumentárnym filmom.
Ďalším z účinkujúcich je kúzelník Peter ŠESTÁK, ktorý sa pohybuje v slovenskom showbiznise už 13 rokov. Z medzinárodných súťaží kúzelníkov si priniesol rad rôznych ocenení. Každoročne prichádza s novým programom a neustále tak obohacuje svoju show. Peter Šesták má na svojom konte už nespočítateľné množstvo vystúpení nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a má za sebou nemálo účinkovaní vo viacerých televíznych programoch. Tanečné programové vstupy obstará formácia DOBRAVA DANCE COMPANY, ktorá v sebe nesie prívlastky kreativita, jedinečnosť, krása a luxus.
Zoskupenie výhradne profesionálnych tanečníkov prezentuje tanečnú show tej najvyššej kvality. Umelecký zážitok umocňuje originálne kostýmové vybavenie jednotlivých choreografií. Inšpiráciu hľadá táto skupina v rôznych kútoch sveta, preto ich vystúpenia majú jedinečný nádych. Zárukou toho najlepšieho je aj vedúca osobnosť DDC - známa slovenská tanečnica a uznávaná choreografka Dobrava Škvaridlová. V poslednom období sa žiadna významná spoločenská udalosť na Slovensku nezaobíde bez ich tanečnej show.
Do tanca bude hrať hudobná skupina MONTÁNA i ľudová hudba PREŠOVČAN. Exkluzívna tombola i jedálny lístok sú samozrejmým doplnkom plesu takejto úrovne.
V stredu 9.1.2008 boli dané vstupenky v hodnote 2008.-Sk do predpredaja – a v priebehu dvoch dní prišlo organizátorom z rôznych kútov Slovenska viac ako 150 (!) rezervácií, čo činí 60 % z kapacity plesu...
Každoročne je tento ples beznádejne vypredaný, takže kto má záujem, nemôže váhať ani deň. Vstupenky sú k dispozícii na Mestskom úrade v Starom Smokovci, rezervovať si ich môžete na telefónnom čísle 052/4780413.


 

dnes je: 25.8.2019

meniny má: Ľudovít

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka